Курси валют

Фіксуємо курс і суму на одну годину

 
 
 

Переваги роботи з нами

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют в Харкові і Харківській області

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Обмін валют в Дніпрі

Сьогодні важко кого-небудь здивувати величезною кількістю обмінних пунктів по всіх регіонах України. Обмін валют став частиною життя багатьох українців, адже багато хто з них регулярно відвідують інші країни з метою туризму, навчання, бізнесу і т.д., тому купують за готівку валюту інших держав. Стало модно вивчати курс грошових одиниць різних країн, тим самим шукати вигідні пропозиції для здійснення угоди. У Дніпрі обміном валют займаються багато відомих українських банків, такі як ПриватБанк, А-Банк, Мінора, Банк Аваль. Їх діяльність контролює Мінфін, саме він фіксує курс щодня - на сьогодні і завтра. Багато великих банків з'явилися саме в цьому місті і набули поширення по всій країні. На початку самостійного існування Приватбанк надавав великий спектр послуг, успішно замінивши Сбербанк, який з розвалом СРСР припинив своє існування. Практично одночасно з'явився і Ощадбанк. Велика недовіра громадян до держави та її фінансової політики, призвела до того, що на той час цей комерційний банк став найуспішнішим в Україні.

У той же час тільки починали з'являтися обмінні пункти, а також були спекулянти, у яких за вигідним курсом поміняли валюту мільйони людей. На той момент вибір був невеликий - купували американський долар, адже євро ще не існувало, білоруські рублі не користувалися попитом, а інші валюти було просто неможливо дістати. Тоді національну валюту круто лихоманило, тому не всі могли поміняти свої заощадження на іноземні гроші. Тільки після 1996 року, коли з'явилася українська гривня, в економічному плані Україна змогла мало-помалу стабілізуватися. Вже тоді у нас почали з'являтися кредитні та дебетові банківські картки, перші банкомати, які були в одиничних екземплярах, так як на підприємствах. Люди змогли отримувати гроші на карту, а не готівкою. Саме тоді мешканці України зрозуміли, що вигідніше буде обміняти валюту не через банки, а через обмінні пункти .

Перевага обмінних пунктів над банківською системою

В Україні мешканці сьогодні шукають, де можна вигідно поміняти свої гроші. Обмін валют, як правило, має кілька цілей:

 • подорожі;
 • купівля нерухомості;
 • торгові угоди;
 • бізнес;
 • заощадження.

Після того, як країна тільки ставала на ноги, вже тоді було ясно, що довіра громадян до національної валюти вкрай низька. Тому на допомогу їм приходив обмін валют. На той час пункти обміну пропонували курс вище, ніж в комерційних банках, чим і користувалися громадяни України.

Але крім високого курсу у пунктів обміну є ще ряд інших переваг:

 • повна конфіденційність валютообмінних операцій;
 • цілодобова робота;
 • не потрібно пред'являти документи;
 • широка мережа обмінних пунктів.

Після того, як в 1991 році Радянський Союз розпався, ще тривалий період часу українці не могли довірити свої гроші банкам, так як багато хто втратив всі свої заощадження, які роками накопичувалися на ощадкнижках. Це стало великим імпульсом для обмінних пунктів, які активно пропонували свої послуги. Тому з того моменту і по сьогодні вони користуються великим попитом серед населення як в Дніпрі, так і інших містах країни.

Історія обміну валют в Україні

Активно валюту почали обмінювати після того, як Україна стала незалежною. До цього, коли наша країна була частиною СРСР, жителі Дніпра та інших українських міст зберігали рублі. На той момент обмін валют був нелегальним і жорстко переслідувався радянською владою. З того моменту на фінансовому ринку виникли так звані чорні ринки. Однак це було досить небезпечно, так як за такими речами могла вестися стеження Комітетом Державної Безпеки. Послаблення почалося тільки з 1985 року, коли в країні почалася перебудова. На прилавках стали з'являтися закордонні товари, про які прості люди раніше могли тільки мріяти, тому комерсантам потрібна була валюта для того, щоб купувати і привозити всі ці товари в Радянський Союз. У банках офіційно було дозволено поміняти рублі на американський долар. Але такий обмін був доступний далеко не кожному радянському громадянинові.

Після розвалу Союзу відкрилися нові можливості, які були під забороною. Почався вільний продаж валюти. Але на кінець 90-х можна було вільно обміняти тільки американський долар і російський рубль. На початку нульових, після того як сформувався Європейський Союз, у вільному доступі з'явився євро. Також на ринку стали з'являтися і інші, менш відомі для українців грошові одиниці. На сьогоднішній день як в Дніпрі, так і по всій країні обмін валют можна проводити з будь-якими валютними парами. З 2016 та 2017 років економіка в країні була нестабільною, проте свобода в економічному плані відкрила нові сучасні можливості по веденню бізнесу за кордоном і вільним доступом до іноземних грошей.

Розвиток обмінних пунктів в Україні

Як вище згадувалося, обмінні пункти почали з'являтися в 90-х роках в Україні. До цього була тільки банківська система і нелегальний чорний ринок. Але чорний ринок з часом йшов далеко на 3-й план, так як це досить небезпечний спосіб отримати валюту, а також є високий ступінь імовірності того, що отримаєте фальшиві гроші. Найнадійніші способи - це банки (комерційні і державні) і пункти обміну. Обмін валют в таких пунктах - це легальна операція, адже багато з них мають відповідну ліцензію. Але для того, щоб поміняти гроші в Дніпрі необхідно зробити аналіз економічної ситуації.

В першу чергу, у обмінного пункту повинні бути:

 • ліцензія від Національного банку України на ведення фінансової діяльності;
 • наявність професійної техніки на предмет виявлення фальшивих банкнот;
 • кілька ступенів захисту;
 • достатні запаси рублів, злотих, євро, фунтів.

Обмінним пунктам в Дніпрі велику конкуренцію становить ПриватБанк. Це один з найстабільніших банків в Україні на сьогоднішній день. Статистика свідчить, що велика частина населення України користується послугами ПриватБанку. Це дійсно серйозний банк в Україні. У них добре розвинена банківська система, філії відділень, банкомати є в кожному куточку країни, а інтернет-банкінг вважається одним з кращих в Європі. Тому нерозумно заперечувати той факт, що ПриватБанк є головним конкурентом для багатьох фінансових компаній і банків. Але в ту ж чергу, задана висока планка дозволяє робити величезне зростання в даному напрямку. Але обмін валют в переважній більшості випадків краще проводити через пункти обміну, а не через чорний ринок. У цьому є свої переваги, якщо ви хочете зберегти цю операцію конфіденційною, в той час, як банки вимагають все ваші паспортні дані.

Обмін валют, як спосіб заробити

Обмін валют актуальний не тільки для того, щоб перевести українську гривню на інші іноземні гроші, але на цьому можна заробляти. Існують кілька способів того, як можна заробити на валюті:

 • покласти гроші на депозит в банк. Це досить пасивний дохід, ефективність якого помітна на великих сумах. Це хороший спосіб, якщо ви не хочете морочитися і просто віддати гроші на збереження в банк, при цьому отримувати певний відсоток;
 • вкладення у фінансові біржі. На сьогоднішній день, даний спосіб є найпоширенішим, де гравці заробляють на торгах валют. Брати участь можуть як великі гравці (банки, транснаціональні корпорації і т.д.), так і фізичні особи;
 • Самостійно відслідковувати курс і вигідно його обмінювати. Даний спосіб простий, але може бути вкрай неефективний.

З перерахованих факторів найкраще підійде фінансовий трейдинговий ринок. Тут ви можете вибирати будь-які валютні пари і отримувати вигоду на їх різниці. Ви можете займатися даним видом торгів самостійно або звернутися до професіоналів. Зараз існує кілька трейдингових компаній, які пропонують свої послуги. Однак варто вибирати фахівців більш уважно, так як багато хто з них можуть виявитися шахраями. У такому випадку на допомогу вам можуть прийти обмінні пункти.

В Україні існує декілька пунктів обміну, які можуть надати повну інформацію по валютах світу. Великою мережею обмінників володіє компанія КІТ Груп. Її філії знаходяться не тільки в Дніпрі, а й в таких містах області як Нікополь, Кривий Ріг, Комсомольськ та ін. В Комсомольську та Дніпропетровську особливо розвинений фінансовий ринок, адже вони є найбільшими містами області. Кожен обмінний пункт Kit Group працює з багатьма валютами світу, на сайті представлені кілька валютних пар, які зацікавлять трейдових гравців. Тут ви можете відстежити динаміку по кожній валюті за рахунок зручного і доступного інтерфейсу і графіків.

Послуги, які надає компанія Kit Group

Обмінні пункти КІТ Груп не тільки займаються обміном валют, також у них є ліцензія на ведення іншої фінансової діяльності. Компанія успішно надає послуги ломбарду, де ви можете отримати кредит за речі, які здаєте. Тут працюють досвідчені фахівці, які без зусиль зможуть встановити точно ціну виробів.

Знову ж таки, і тут компанія має переваги перед банками. Для того, щоб отримати кредит в банку і поповнити запас готівкових коштів, необхідно зібрати велику кількість документів, довідки про доходи і довести свою платоспроможність. При цьому немає ніякої гарантії того, що банк вам схвалить цей кредит. У КІТ Груп все набагато простіше. Для цього можна подати заявку на попередню оцінку ваших цінностей, після чого необхідно з'явитися в найближчий офіс компанії, де оцінювач більш детально зможе висунути вартість виробу. Всі документи оформляються протягом 30 хвилин. Від вас вимагається лише загальногромадянський паспорт і ідентифікаційний код. Кредит видається під невеликий відсоток, який ви зможете достроково погасити і забрати свої речі. Всі умови в договорі прозорі і чесні. Тут немає прихованих комісій і платежів, а також в договорі прописана сума, яку необхідно погасити з усіма відсотками. При достроковому погашенні частина відсотків анулюється і беруться тільки за той період, коли ви користувалися грошима.

В основному, такі суми видаються, якщо гроші знадобилися терміново. Кредити в Дніпропетровську видаються в гривнях, тому ви відразу в нашому обмінному пункті зможете зробити обмін на ту валюту, яка вам необхідна. Обмін валют у нас проходить без подвійної конвертації. Це вигідно для того, якщо ви хочете обміняти українську гривню не на долар, а на, припустимо, злотий, японську ієну, китайський юань і інші іноземні гроші. Якщо ж немає доступної суми в обмінному пункті, то ви можете замовити доставку і протягом короткого періоду часу гроші доставлять в той пункт, який є зручним саме для вас.

Чому вигідно міняти валюту в обмінному пункті КІТ Груп?

Компанія Kit Group існує на ринку більше 10 років і за цей період часу зуміла вибудувати відносини з багатьма партнерами, а також користується довірою у громадян України. Відділення обмінників є у всіх регіонах нашої країни, тому ви без зусиль зможете зробити обмін в будь-якій області.

До основних наших переваг відносять:

 1. безпеку. Всі фінансові операції у нас захищені, також відсутній ризик отримання фальшивої валюти. Кожен обмінник оснащений сучасним точним обладнанням, які оцінюватимуть справжність валюти;
 2. конфіденційність. Для обміну валюти не потрібно пред'являти посвідчення особи, тому всі фінансові операції залишаються анонімними і захищеними від третіх осіб;
 3. бронювання курсу. У КІТ Груп є спеціальна опція - "заморозка" курсу. Це зручно, якщо вам потрібно забрати певну суму за обраним курсом в найближчому обмінному пункті. Для цього необхідно або написати, або зателефонувати за нашими телефонами;
 4. всі кабінки - непрозорі і розраховані на 1 клієнта, біля кас є камери спостереження, що забезпечує безпеку операцій, пов'язаних з готівкою;
 5. додаткові послуги. Ми приймаємо старі купюри і забезпечуємо інкасацію клієнта при необхідності.

Також ви можете ознайомитися з багатьма курсами валют, які є на сайті, а також активно відстежувати їх динаміку. Такі графіки корисні не тільки для досвідчених трейдерів, але і для новачків. Дані візуальні показники чітко відображають падіння або зростання валюти і в які моменти можна максимально вигідно зробити обмін валют. Ми змогли побудувати довірчі відносини з багатьма клієнтами, які протягом тривалого періоду часу користуються нашими послугами. Наші менеджери зможуть допомогти вам з усіх питань, які можуть у вас виникнути. Всі консультації в КІТ Груп безкоштовні. Ви можете зателефонувати нам як по телефону, так і написати в службу підтримки. Ми зможемо проконсультувати вас у зручний для вас час, так як техпідтримка працює цілодобово. Стежити за нашими новинами можна, підписавшись на розсилку новин.

Часті питання F.A.Q.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Чи можна вам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.