• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід

Шановні клієнти!

При сумі обміну від 500$ дізнайтесь Особистий ОПТОВИЙ КУРС у операторів Call-центру!!!

Грошові перекази

Якщо вам потрібно швидко переслати гроші родичам або діловим партнерам без черг і бюрократичних формальностей, звертайтеся в компанію «KІТ Груп». Наші переваги:

 • Ліцензія НБУ;
 • багаторічний досвід роботи;
 • конфіденційність і захист персональних даних;
 • прийом зношених купюр;
 • мінімальна комісія при перекладах;
 • консультаційна допомога по будь-яким питанням.

Переказати гроші в нашому офісі можна за пару хвилин, достатньо заповнити заявку. У Kit Group термінові грошові перекази доступні без відкриття рахунку. Більш детальну інформацію можна дізнатися на нашому сайті.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380993615489 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00, Сб 10:00-16:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Обмінка Дніпро: вигідний курс обміну валют

Сьогодні практично кожна розсудлива людина шкодує про втрачені можливості. Більшість людей жаліють лише про одне - про можливість поміняти гривню на валюту. Адже всі чудово пам'ятають часи, коли долар і євро коштували в три рази дешевше, ніж зараз. Як часто ми чуємо фразу: "От би я тоді поміняв усі свої заощадження на більш стабільну валюту - зараз би зміг непогано заробити".

Чи є можливість зараз заробити великі гроші за допомогою обміну валюти або дана можливість вже є загубленою? Звичайно ж є. Навіть якщо у вас не вийде заробити великих грошей, обмінявши долари на гривню або продавши євро, Ви зможете гарантувати собі більш стабільне і спокійне життя, адже західна економіка є більш стабільною, ніж наша. Доказом цього є той факт, що кількість людей, які користуються послугами обмінних пунктів, зростає з великою швидкістю, як і число самих обмінних пунктів.

Як же це все правильно зробити, щоб не помилитися? Найголовніше, що ви повинні зрозуміти - це те, що успіх обмінної справи безпосередньо залежить від правильності підібраного моменту. Підібрати цей момент можна за допомогою регулярного виконання простих дій, моніторингу курсу валюти на фінансовому ринку нашої країни.

Як вигідно купити або продати валюту в Дніпрі?

 • Займатися цим самостійно.
 • Віддати свої кошти в розпорядження трейдерів, які від Вашого імені будуть виконувати всі дії на фінансовому ринку.

Другий варіант є більш простим, бо ви не виконуєте ніяких дій, а всього лиш контролюєте того трейдера, якому довірили свої гроші. Але хотілося б відразу сказати, що даний варіант не дає ніяких гарантій, бо успіх в обміні залежить виключно від суб'єктивного чинника. Та й 100% доведеться платити чималеньку суму трейдеру.

При першому варіанті доведеться більше попрацювати й витратити більше часу на вивчення самого процесу, відповідальність за всі ваші дії буде лежати виключно на вас, але це набагато краще. Займаючись обміном самостійно ви зможете отримати більше грошей, та й витрати на цю справу у вас будуть мінімальні. Для початку радимо  не вкладати усі свої кошти в обмін, а вкладати мінімальні суми. Завдяки цьому ви зможете вивчити ринок (рух ціни), проаналізувати свої дії, тим самим набивши собі руку з мінімальними витратами.

Тож як правильно зробити усе перераховане вище і при цьому не помилитися і не зазнати втрат? Дуже просто: необхідно знайти правильний обмінник.

Як вибрати надійний обмінник в Дніпрі?

Напевно ви задалися питанням пошуку найкращого обмінника, особливо це стосується пошуку обмінного пункту в Дніпрі, Києві, Запоріжжі; настільки великих містах, що за день їх навіть не обійти. Найкраще це робити за допомогою інтернету, бо даний спосіб пошуку істотно скорочує час і гроші на пошук. Адже обійти Дніпро за один день просто нереально.

Для того, щоб знайти надійний обмінник, через інтернет необхідно забити в пошукове вікно: "обмінники Дніпро" і просто здивуватися від результату. Ви побачите безліч пропозицій з обміну валюти у Дніпрі. Хочемо вас попередити, що не всі сайти які пропонують своїм відвідувачам послуги з обміну (навіть безготівкового) є реальними. Вони можуть існувати лише з однією метою: максимальна викачка коштів зі своїх клієнтів.

Для того, щоб не втратити всі свої гроші через махінації інших людей, радимо звернути увагу на кілька факторів: наявність великої кількості позитивних відгуків про пункт обміну в Дніпрі, сайт якого ви обрали, переглянути контактні дані й реально існуючі адреси філій цих представництв, переглянути документацію легальності роботи цих компаній.

Хотілося б взяти на себе відповідальність і сміливо порадити вам сайт нашого обмінного пункту, який користується величезною популярністю серед жителів міста Дніпро.

Переваги обмінки Дніпро над іншими обмінниками

Хотілося б відразу відзначити, що вся інформація яку Ви прочитаєте нижче є об'єктивною і зібрана у звичайних перехожих та клієнтів сервісу.

Наші переваги:

 1. Надійність. Наші обмінники знаходяться на фінансовому ринку України вже не перший рік. Ми працювали як за часів кризи, так і за часів економічної стабільності нашої країни. Ми зарекомендували себе, як місце де можна вигідно обміняти валюту. Всю документацію, щодо легальності нашого існування та роботи ви можете переглянути попросивши нашого працівника надати її.
 2. Інформативність. Не дивлячись на те, що в інтернеті ми тільки розвиваємося і поки набираємо обертів, вже можемо сказати, що саме завдяки нашому сайту ви зможете постійно відстежувати курси валюти на фінансовому ринку України. Адже саме за допомогою нашого сайту ви зможете дізнатися курс валют в Дніпрі 24/7.
 3. Широкий спектр послуг. На відміну від інших обмінних пунктів, ми надаємо можливість не тільки вигідно продати або купити рублі, долари, євро в Дніпрі, а й провести безготівковий переказ коштів за кордон.
 4. Захищеність. Ми прекрасно знаємо, що питання доступності особистих даних людини в наш час є дуже важливим. Адже не раз бували випадки, коли саме за допомогою обмінних пунктів про людину дізнавалися всю його фінансову інформацію. Поспішаємо запевнити вас, що наші обмінні пункти забезпечені всіма необхідними технічними засобами, щоб гарантувати захищеність ваших персональних даних.