• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Курс обміну Гривні і Фунти на сьогодні

GBP/UAH
 •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Сьогодні багато хто намагається захистити свої кошти від інфляції та економічних потрясінь, зберігаючи їх у «твердій» валюті. При цьому найвищою довірою користуються євро, американські долари і британські фунти. Адже економіка цих країн знаходиться на високому рівні і демонструє стабільність. Накопичивши деяку суму в стійкій валюті, при необхідності можна обміняти її на національні гроші. Природно, кожному власнику таких запасів хочеться, щоб обмін відбувся вигідно і безпечно. Тому, перш за скоєння цієї фінансової операції, варто якийсь час відстежувати курс фунт гривня в обмінниках.

Фунти в гривні: про англійську валюті

Де ж краще перевести фунти в гривні, щоб залишитися в максимальному виграші? Для початку варто ближче познайомитися з британськими грошима. Фунт стерлінгів або Pound sterling - валюта, яку використовують в:

 • Великої Британії;
 • Северної Ірландії;
 • Землях Гернси і Джерси;
 • о. Мен;
 • Фолклендських островів;
 • Гібралтаре;
 • о-вах Святої Єлени;
 • о-вах Вознесіння.

Є кілька версій появи назви британської валюти. Ряд джерел стверджує, що вперше воно прозвучало в XII столітті і дослівно означало «фунт чистого срібла». Стерлінг - це дереві-англійська срібна монета. З одного Pound sterling чеканилося рівно 240 монет, а великі суми було зручно позначати в «фунтах стерлінгів». В середині минулого століття була запропонована інша версія, згідно з якою в районі 1300 роки так іменувався норманський пенні з дрібними зірочками на поверхні.

Однак найбільшого поширення набула теорія, що «Easterling Silver» - спеціальний сплав, з якого виготовляли монети в північній частині Німеччини. У XII столітті ця область вела активну торгівлю з Англією, використовуючи власні монети. Оскільки вони відрізнялися високою якістю, аналогічний матеріал став використовуватися і для британських металевих грошей. Одночасно з цим в англійський ужиток перекочувало і їх назва. Однак офіційно воно закріпилося лише в 1694 році з випуском перших паперових банкнот.

Наш обмінний пункт постійно оперує даної валютою. Легко і просто обміняти або купити фунт - в Дніпропетровську та інших містах країни.

Курс фунт гривня: про українську гривні

Гривня є офіційною грошовою одиницею в Україні. Вона з'явилася восени 1996 року, прийшовши на зміну карбованцю. Гривнею називалася грошова одиниця Київської Русі, яка представляла собою срібний злиток. Самою її назва пішла від слова «грива» через манери носити золотий гривень, що представляв собою з'єднані золоті платівки. Він часто був круглої форми і використовувався для розрахунків за товари.

Значно пізніше гривня ненадовго повернулася в ужиток в період 1918-1922 років, завдяки постанові Центральної ради. Однак незабаром зникла з обігу під час грошової реформи.

Влітку 1990 року після прийняття Декларації про суверенітет України на додаток до радянських рублів вийшли відрізні купони. А після проголошення незалежності України вже на початку 1992 року з'явилися так звані купоно-карбованці.

У 1992-1996 роках в Канаді, Італії та Франції були надруковані нові українські гроші - гривні. Доставка їх в країну пройшла як спецоперація під назвою «Щит України». Контейнери з новими купюрами переправлялися по повітрю і морю в супроводі спецпідрозділу «Альфа».

Де найвигідніший курс фунта на сьогодні: Дніпро

При виборі обмінного пункту, необхідно врахувати наступні важливі моменти:

 1. Надійність і стабільність обмінника, тривала робота і позитивні відгуки клієнтів.
 2. Можливість продати, купити і обміняти основні типи валт, а також здійснити грошові перекази.
 3. Наявність всієї необхідної дозвільної документації, можливість ознайомитися з нею за першим запитом.
 4. Надійний захист особистої інформації клієнтів і даних їх фінансових операцій.
 5. Зручне місце розташування, що дозволяє не витрачати багато часу, щоб дістатися до місця проведення обмінної операції.
 6. Актуальний курс фунта на сьогодні: Дніпро і по всій Україні, з яким можна ознайомитися на сайті обмінника.

Всім цим критеріям цілком задовольняють наші обмінні пункти. Ми стабільно працюємо вже багато років, незважаючи на економічні падіння і злети в країні. При цьому намагаємося підтримувати високий рівень сервісу і взаємовигідний курс валют. Ми зручно розташовані і завжди готові йти назустріч клієнтам. Наш офіційний сайт в режимі 24/7 демонструє найактуальніший курс валют. Це допомагає об'єктивно оцінити економічну ситуацію і вибрати найбільш зручний момент для обміну.

Таким чином, швидко, вигідно і безпечно перевести фунти в гривні можна в наших обмінних пунктах. Приходьте, ми завжди раді нашим новим і постійним клієнтам!