• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Курс обміну Гривні і Долари США на сьогодні

USD/UAH
 •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Дніпропетровська область завжди славилася своєю інвестиційною привабливістю. Регіон тісно співпрацює з підприємствами з Євросоюзу, США, Канади, Китаю і багатьох інших високорозвинених країн. Тому до нас часто звертаються з проханням продати або купити долар в Дніпропетровську за найвигіднішим курсом. Ми надаємо таку послугу всім категоріям клієнтів, включаючи приватних осіб. При обміні від 500 USD або еквівалентної їй сумі в гривні надається знижка. Різниця між оптовою і роздрібною ціною складає приблизно 5 центів, що сильно відчувається при конвертації великої кількості валюти.

Хто купує долар в Дніпрі за допомогою нашої компанії?

Найчастіше до нас звертаються замовники наступних категорій:

 • Приватні особи. Зазвичай валюту продають люди, які вирішили обміняти американські гроші після тривалого зберігання. Обумовлено це тим, що за останній рік гривня значно зміцнилася і немає ніяких підстав для порушення цієї тенденції. Купують USD особи, які відправляються на відпочинок за кордон або в закордонне відрядження. Деяка частина цільової аудиторії набуває валюту США, щоб накопичити потрібну суму для покупки квартири, автомобіля або інших матеріальних благ.
 • Фрілансери. Багато «вільні художники» і віддалені працівники зарубіжних компаній отримують зарплату в USD. Як відомо, цей варіант оплати не є можливим в українських магазинах, ресторанах, громадському транспорті і т.д. Тому доводиться обміняти долар на гривню, щоб не мати ніяких труднощів у повсякденному житті. Постачальники послуг, які співпрацюють з російськими організаціями, навпаки вважають за краще купувати USD.
 • Трудові мігранти. Через нинішнього економічного становища України багато громадян змушені їздити на заробітки за кордон. Більшість з них повертається на батьківщину з великими сумами іноземної валюти або пересилає гроші своїм родичам віддалено. Такі особи часто звертаються за допомогою в компанію «Кіт group».
 • Підприємці. Нашими послугами користуються і суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності, які співпрацюють із зарубіжними партнерами. Причому за нашою статистикою кількість запитів на покупку і продаж американської валюти приблизно однакове.

Як купити долар в Дніпрі за вигідним курсом?

Якщо вам необхідно купити долар, Дніпро є чудовою нагодою для виконання такої операції. Налагоджені торговельні відносини із зовнішнім світом сприяють високому обороту USD. Це дозволяє компанії Кіт group встановити найвигідніший курс, особливо при купівлі або продажу валюти у великих обсягах.

Для проведення такої транзакції ви можете відразу прийти в офіс нашої організації або попередньо залишити pаявку на обмін. У другому випадку ми відразу розрахуємо підсумкову суму операції і повідомимо її наявність в резервах. Якщо клієнту необхідно здійснити велику конвертацію, яка не відповідає нашим можливостям, оператор компанії прийме заявку і повідомить про надходження потрібної суми.

При необхідності терміново виїхати з Дніпра у вас немає приводу для занепокоєння. За запитом клієнта ми відкладемо потрібну кількість грошей або переспрямуємо заявку в інше місто. Мережа нашого обмінного сервісу охоплює практично всі великі населені пункти України - Київ, Запоріжжя, Львів, Харків, Одеса та багато інших.

Переваги обміну у нас

Клієнти обирають компанію «Кіт group» з наступних причин:

 • Більше 10 років роботи на ринку і високу довіру клієнтів дозволило нам накопичити солідні резерви і виконувати заявки різного рівня;
 • С помощью графиков можно контролировать курс доллара сегодня в Днепропетровске, а также за последнюю неделю;
 • Прийом заявок здійснюється цілодобово, видача грошей щодня без перерв на вихідні і святкові дні;
 • Завдяки зручному розташуванню офісу клієнти можуть забрати кошти до або після роботи, а також під час перерви на обід;
 • Для створення заявки онлайн не обов'язкова реєстрація на сайті, хоча сам процес створення аккаунта займає не більше однієї хвилини.

Якщо вам потрібен долар, чорний ринок в Дніпрі добре розвинений, але наша компанія не працює в даній площині. Ми є абсолютно «білої» організацією і маємо всі необхідні документи для законного ведення діяльності. Наш курс прозорий, а також не містить прихованих платежів та додаткових комісій. За замовчуванням покупка і продаж валюти відбувається в готівці. Але якщо дана форма оплати вам незручна, пропонуємо здійснити платіж за допомогою банківської карти (VISA або Mastercard) або зробити переклад за допомогою електронного гаманця (QIWI, ЯД, WebMoney та ін.). Незалежно від обраного способу оплати, обробка заявки відбувається протягом однієї години.