• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
Назад до списку валют

Курс обміну Злоті і Гривня на сьогодні

PLN/UAH
  •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Пройшли ті часи, коли валютні операції були поза законом. У радянські часи неможливо було не те що виїхати за кордон, але і придбати долари або іншу валюту в принципі. Зараз ми можемо вільно купувати і продавати будь-які грошові одиниці. Українці можуть відпочивати в будь-якій країні світу. І навіть виїжджати на заробітки за кордон, в тому числі в Польщі. У такій ситуації після повернення додому виникає необхідність обміняти злоті на вітчизняну валюту. Мережа наших обмінних пунктів пропонує комфортні та вигідні умови продажу польських грошових знаків. Відстежити зміни курсу, вибрати потрібний момент для проведення операції і обміняти валюту дозволяє наш обмінний пункт. Якщо заздалегідь залишити заявку на обмін злотих на гривні в Дніпрі та інших містах країни можна зробити цю операцію ще більш вигідною.

Де провести обмін злотих на гривні в Дніпрі

Польща знаходиться від нас досить близько. Як з сусідом, наша країна активно співпрацює з цією країною на державному рівні. Тому не дивно, що звичайні українці пов'язують з нею не тільки особисту, а й професійне життя. Якщо заробляють вони в злотих, витрачати на Батьківщині їм доводиться гривні. Тому зростає зацікавленість в пошуку відповідного обмінного пункту.

На ринку обмінних операцій діє безліч організацій. Вони працюють і онлайн, і офлайн. Щоб не стати жертвою шахраїв і не втратити час і кошти, візьміть до уваги наступне.

  1. Зіставте умови обміну. Відомості про курс злотих до гривні сьогодні пропонують всі обмінники, їх можна знайти в інтернеті, не виходячи з дому.
  2. При цьому далеко не всі з них відповідають вимогам безпеки. Важливо перевірити, як довго діє сайт або фізичний пункт обміну, чи є позитивні відгуки про його послугах. Якщо онлайн-ресурс проводить тільки безготівкові операції, а в контактах вказано тільки телефон, слід бути особливо обережним. Ті, хто приховує місце розташування свого офісу, швидше за все, є аферистами.
  3. Ні за яких умов не слід довіряти кошти нелегальним «міняйл». Мати справу з представниками чорного ринку валют небезпечно не тільки з фінансової точки зору, але і в плані особистої безпеки.

Якщо вам потрібен дійсно надійний, безпечний і економічний обмін злотих на гривні, Дніпро обмінник є найкращим варіантом. Мережа наших офісів охоплює всю Україну. Наша затребуваність і довіру клієнтів підтверджуються багаторічною роботою. Розглянемо докладніше, як обміняти польську валюту на вітчизняну готівку з найбільшою вигодою.

Як відстежити у нас курс злотого в Дніпрі

Зручність операцій в нашому обміннику полягає в можливості відстежити курс злотого в Дніпрі в режимі реального часу. На сайті постійно оновлюється інформація про умови обміну. Додатково можна підписатися на розсилку, в якій надаються відомості про зміни курсу. Все, що потрібно, - залишити адресу електронної пошти. І можна не турбуватися, що ви пропустіть підходящий момент продажу.

Якщо ви залишите заявку на обмін, то протягом години курс залишиться незмінним. За цей час ви можете підійти в офіс, щоб провести операцію на зафіксованих умовах.

Щоб заморозити курс і зарезервувати необхідну гривневу суму, зробіть наступне:

  1. залиште заявку на сайті;
  2. вирушайте в офіс за адресою, вказаною в розділі «Контакти», для проведення операції.

Переваги обміну злотих на гривні: наш Дніпро-обмінник

Наш обмінник працює на легальній основі. Сплата податків та інших обов'язкових платежів, на перший погляд, могла б збільшити наші комісійні. Але багато років ми пропонуємо клієнтам обмінні послуги на найвигідніших умовах. Така тарифна політика пов'язана з тим, що, на відміну від багатьох конкурентів, ми вважаємо за краще вибудовувати з клієнтами постійну співпрацю. У той час як інші завищують ціни на свої послуги, розраховуючи на разову прибуток. Ми залишаємося надійним партнером для тисяч простих людей і підприємців, незалежно від політичної та економічної ситуації.

Режим роботи офісу дозволяє обміняти злоті на гривні в Дніпрі в будні і у вихідні дні. На будь-яке питання готові відповісти наші консультанти з безкоштовного для України телефону. При необхідності можна замовити зворотний дзвінок.

Більшість співвітчизників вважає за краще дізнаватися інформацію онлайн. Ми активно розвиваємо сайт. Він пропонує всі необхідні дані. Щоб визначитися, чи підходять вам умови обміну, досить пари кліків. Така інформаційна відкритість та інші онлайн-бонуси привертає все більше людей.

Персональні дані постійних і нових клієнтів знаходяться під захистом системи безпеки. Технічні засоби та конфіденційність робить особисті відомості недоступними для несанкціонованого доступу.