• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Курс обміну Євро і Долари США на сьогодні

EUR/USD
 •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Глобалізація як основа сучасного світопорядку стосується не тільки зовнішньополітичних зв'язків та фінансово-економічні відносини між країнами і всередині кожної держави. Вона неминуче проникає в повсякденне життя пересічного українця і проявляється найчастіше в необхідності конвертувати національну гривню в її іноземний еквівалент і навпаки. Крім цього, багато хто прагне євро обміняти на долари по крос-курсу, щоб не оплачувати комісійний збір за подвійним тарифом. На жаль, далеко не всі організації, які займаються купівлею-продажем держзнаків, надають дану послугу. Але саме наш обмінник в числі тих, які можуть задовольнити цей фінзапрос.

Причини коливання курсу долара і євро в Дніпрі і в цілому по країні

Валюта дуже чутлива, і найменша дестабілізація ситуації всередині країни або зміни на світових фінансових ринках можуть стати причинами коливання курсу долара і євро. Дніпро як один з найбільших українських мегаполісів з великим щоденним оборотом валюти одним з перших реагує на такі фактори, що провокують зміцнення або ослаблення нацвалюти по відношенню до іноземних Держзнаку:

 • монетарна політика України та країн-лідерів світової економіки;
 • операції на відкритому ринку;
 • торги на фондових ринках цінних паперів, дорогоцінних металів та енергоносіїв;
 • стан макроекономіки, економічні внутрішньодержавні показники, рівень інфляції і резервних вимог;
 • виплати за міжнародними кредитними зобов'язаннями;
 • очікування дефолту або його фактичне наступ.

Крім цих глобальних причин, курс долара і євро в Дніпрі залежить від так званих сезонних чинників. У періоди великого попиту, які зазвичай спостерігаються напередодні святкових днів або сезону відпусток, вартість іноземної валюти підвищується, а гривня слабшає. Нерідко ситуацію погіршують недобросовісні обмінники, які прагнуть використовувати тимчасовий ажіотаж в свою користь і штучно демпінгують. Тому фахівці рекомендують по можливості утриматися від здійснення обмінних операцій в такі періоди або, якщо потрібно терміново євро обміняти на долар, звертатися тільки в перевірені офіційні структури. Цінуючи своєю репутацією і клієнтами, вони не дозволяють собі свідомо маніпулювати цінами на популярні купюри.

Як безпечно євро обміняти на долар

Теоретично здійснити обмін по крос-курсу можливо в філії будь-якого банку, але на практиці виявляється, що там євро обміняти на долар не так вже й просто. У касі часто немає достатньої кількості купюр або вони можуть бути зовсім відсутніми. Крім цього, при проведенні фіноперацій банківські структури встановлюють ліміти і вимагають документи. Всіх цих складнощів можна уникнути, якщо звернутися в сертифіковану обмінках. Про надійність такої організації свідчать такі ознаки:

 • регулярно оновлювані дані. Постійний моніторинг стану ринку і отримані в результаті цього знання дозволяють вибрати найбільш сприятливий час, щоб вигідно долар купити в Дніпрі або в іншому найближчому місті. Серйозні обмінники зі стажем, які працюють офіційно, зазвичай мають власні сайти, на яких публікують останні котирування і всю необхідну для споживачів інформацію, тому для отримання цих відомостей не потрібно відвідувати їх офіс-представництво;
 • захист персональних даних і повна конфіденційність угод. Дотримання цієї вимоги - це норма закону і гарантія особистої безпеки і збереження грошей;
 • широкий спектр послуг, що надаються, що задовольняє фінзапроси більшості клієнтів. Це означає, що в обменке можна і євро обміняти на долар, і конвертувати менш популярні грошові знаки, а також скористатися іншим супутнім функціоналом;
 • зручне місце розташування. Надзвичайно важливо, щоб обмінник мав мережу філій, щоб кожен бажаючий відвідати його відділення витрачав мінімум часу і грошей на дорогу.

Де вигідно долар купити в Дніпрі

Наш обмінник відповідає всім вищезазначеним критеріям, тому у нас можна долар купити в Дніпрі абсолютно безпечно і на вигідних умовах. Ми працюємо за принципом «задоволений, значить, постійний клієнт», що в перспективі дає нам можливість заробляти на великих оборотах, а не на фінманіпуляціях і невиправдано високих комісійних зборах. Зручне розташування і прийнятний графік роботи офісу дозволяє більшості людей, які хочуть скористатися нашими послугами, дозволяють робити це по дорозі на роботу або під час прогулянки. Також, зайшовши на нашу сторінку в Інтернеті, можна отримати всю необхідну інформацію та при необхідності домовитися про броні певної суми валютних коштів.