• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
Назад до списку валют

Курс обміну Долари США і Рублі на сьогодні

USD/RUB
  •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Практика обмінювати одні грошові знаки на інші тепер у нас в порядку речей. Якщо робити накопичення і отримувати дохід українці вважають за краще в стійких світових валютах, то витрачати зароблене вони можуть в гривнях або інших грошових одиницях. У багатьох випадках зручніше обмінювати американські долари не на вітчизняну, а на закордонну готівку. Якщо співвітчизник збирається в Росію, логічніше купити для розрахунків рублі. Іноземних туристів, які планують відвідати цю державу після нашої країни, також цікавить обмін долара на рублі в Дніпрі або інших містах України через більш вигідного крос-курсу. Неважливо, навіщо вам знадобилося купити рублеву готівку. Основними факторами вибору обмінного пункту є безпека і оптимальні умови конвертації. За цими параметрами наш обмінник підходить якнайкраще. Відкритість і присутність у всіх соціальних мережах дає змогу без будь-яких перешкод порівняти наші пропозиції з іншими аналогічними. На сайті завжди можна побачити інформацію про ціни на покупку та продаж будь-якої валютної пари.

Особливості обміну долара на рублі: Дніпро і центральна Україна

Співвідношення валют USD-RUB в Україні постійно змінюється. На офіційний його рівень впливає безліч факторів:

  • фінансова політика США, РФ і України;
  • поведінка держави та інших великих гравців на вітчизняному валютному ринку;
  • динаміка економічних показників;
  • події – політичні, природні та економічні – в світі і всередині країни.

Під впливом цих умов Національний Банк України щодня встановлює курси основних валют. З огляду на це комерційні організації, що займаються валютними операціями, визначають ціни покупки і продажу грошових одиниць. Ті змінюються в залежності від прийнятої політики конкретного кредитного установи або обмінника неодноразово за день.

Щоб знайти підходящі обмінні умови доларів на рублі в Дніпрі, слід порівняти максимальне число пропозицій. Важливо також дотримуватися запобіжних заходів при зверненні до пропонує подібні послуги. Насторожити вас повинен занадто привабливий курс долара на рублі: в Дніпрі чорний ринок валют розвинений досить добре, як і в будь-якому великому місті. Обмінник, який працює легально, платить податки і піклується про безпеку клієнтів, ніколи не зможе істотно знизити комісію.

Пам'ятайте про «безкоштовний сир» і не потрапляйте на виверти шахраїв, що пропонують купити валюту «з рук». Довірившись їм, можна не тільки отримати фальшиві купюри, але стати жертвою пограбування. Ви позбудетеся грошей, а можливо, постраждаєте фізично.

Наш обмінний пункт пропонує оптимальні умови обміну. При цьому ви можете не турбуватися про особисту безпеку, збереження персональних даних і грошових коштів.

Де обміняти долари на рублі в Дніпрі

Безпосередньо обміняти долари на рублі в Дніпрі можна далеко не скрізь. Більшість з обмінників пропонують проведення переказу американської валюти в гривні, а потім - обмін гривневої суми на російські рублі. Таким чином, клієнту доводиться переплачувати за рахунок додаткових комісійних. Крім того, часто різниця курсів в такій ситуації грає не на користь людини, яка прагне заощадити.

У нас ви можете швидко обміняти долари на рублі. Якщо ви залишите заявку на сайті, то курс зафіксується на 1 годину. За цей час ви можете спокійно дістатися до нашого офісу і завершити угоду.

Переваги обміну доларів на рублі в Дніпрі біля нас

Основним запитом будь-якого, хто хоче провести обмінну операцію, є максимально вигідний курс. На головній сторінці сайту ви можете спостерігати за змінами курсів. Ще зручніше - підписатися на нашу розсилку, натиснувши на кнопку «Бути в курсі». Після того, як ви вкажете e-mail, ми регулярно будемо інформувати вас про поточні умови проведення операцій.

Заповніть заявку на обмін доларів на рублі, і будьте спокійні - поки ви дістанетеся до каси, курс не зміниться. Попереднє бронювання дозволяє також зарезервувати для вас необхідну суму.

Процедура оформлення заявки гранично проста.

  1. Натисніть кнопку «Створити заявку», заповніть всі графи.
  2. Після завершення процесу, курс фіксується на 60 хвилин. Отримавши відповідне повідомлення, вирушайте в касу за адресою в розділі «Контакти».

Наші обмінні пункти працюють на валютному ринку вже багато років. Ми надаємо клієнтам гарантії захисту, як особистої, так і інформаційної. Співпраця з нами дає впевненість, що кошти або персональні відомості не виявляться в руках третіх осіб.

Наші офіси становлять цілу мережу по всій країні. Це говорить про надійність і популярності наших послуг. Всі пункти мають зручне розташування. А режим роботи без вихідних дозволяє вибрати для візиту будь-який зручний час.