• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Курс обміну Гривні і Рублі на сьогодні

RUB/UAH
 •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Де вигідно долар купити в Дніпрі

Якщо ви шукаєте найвигідніший курс рубля в Дніпропетровську, то звернулися за адресою. Тому що компанія «КІТ group» пропонує приватним особам та комерційним організаціям оптимальні умови співпраці. За роки копіткої роботи ми доклали максимум зусиль для створення хорошої репутації і високої довіри цільової аудиторії. Це дозволило нам накопичити і постійно підтримувати солідний капітал. Наших резервів достатньо для задоволення запитів широкого кола клієнтів - фрілансерів, віддалених працівників і замовників послуг, трудових мігрантів, завзятих мандрівників, покупців інтернет-магазинів і навіть суб'єктів підприємництва. < p>

Як продати або купити рубль в Дніпрі?

Для обміну валюти приходьте відразу в наш офіс або створюйте заявку в віддаленому режимі. Для цього телефонуйте за одним із вказаних на сайті номерів телефону або скористайтеся послугами компанії-партнера Obmenat. До оплати приймаються:

 • готівку (передаються при зустрічі з працівником обмінного сервісу);
 • переклад на карти українських банків;
 • електронні платіжні системи - WebMoney, Яндекс.Деньги, AdvCash, PerfectMoney і багато інших гаманці.

Якщо вас не влаштовує нинішній курс рубля, Дніпро пропонує вигідне рішення ситуації. На сайті компанії «КИТ group» можна замовити відстеження динаміки зміни цін на російську валюту. Як тільки значення досягне потрібної вам позначки, на вказану адресу електронної пошти надійде повідомлення. Це дозволить вам зробити обмінну операцію на найвигідніших умовах.

До речі, для створення заявки на віртуальному майданчику не обов'язково проходити реєстрацію. Аккаунт знадобиться тільки користувачам, що бажають стати учасниками реферальной програми і отримувати бонуси від партнерів. Крім того, в особистому кабінеті можна контролювати стан угоди. Якщо заповніть особисті дані, кожен раз при створенні онлайн-запиту вам не доведеться вводити інформацію про себе. Та й сам по собі процес реєстрації займає не більше хвилини. Досить просто заповнити порожні поля, система не зобов'язує підтверджувати електронну пошту.

Почему клиенты выбирают наш курс рубля к гривне (Днепр)?

Багатьом клієнтам подобається наш курс рубля до гривні в Дніпрі тому, що він є прозорим. Тобто, в нього не закладені приховані комісії та інші додаткові платежі, які встановлюють банки і класичні обмінні пункти.

Крім того, перевагами нашого сервісу є:

 • Цілодобовий обмін. Заявки приймаються в режимі 24/7, ми не маємо перерв навіть на вихідні і святкові дні.
 • Всі напрямки обміну. У нашому обмінному сервісі ви можете як купити, так і продати російську валюту. Це робить наші послуги доступними для широкого кола клієнтів.
 • Система знижок. При обміні великих сум сервіс надає знижки. В результаті різниця між ціною на оптову та роздрібну купівлю / продаж валюти виходить відчутною.
 • О Велика мережа філій. Якщо вам сподобався курс рубля до гривні, Дніпропетровськ перестав бути нашим єдиним містом. Мережа компанії «КИТ group» охоплює більше 10 обласних центрів - Київ, Запоріжжя, Одеса, Харків і багато інших.
 • Зручне розташування. Наш офіс знаходиться недалеко від центру міста, тому ви зможете забрати гроші у зручний час.
 • Конфіденційність дані. Всі відомості про клієнтів залишаються тільки в нашій базі даних і є недоступними для третіх осіб. Винятком можуть бути тільки правоохоронні органи, але тільки при наявності вагомих доказів незаконного походження коштів.

Чим викликана популярність обміну рубль-гривня в Дніпрі?

Причини затребуваності даної послуги сягають корінням в часі російської імперії. Спочатку місто називалося Катеринослав, в честь покровительки імператриці Катерини II. Всього через кілька десятків років після своєї появи невеличкий населений пункт став одним з індустріальних центрів. У радянську епоху тут було побудовано безліч підприємств, які тісно співпрацюють з Росією. Тенденція залишається актуальною по сьогоднішній день, тому у нас часто запитують курс рубля до гривні в Дніпрі. І це при нинішніх політико-економічних відносинах України з Росією.

Ще одна причина полягає в родинних зв'язках. У радянські роки багато вихідців з Дніпропетровська масово переїжджали в різні міста Росії. Більшість з них були висококваліфікованими фахівцями або трудовими мігрантами. В результаті ці люди осіли на місцях, а після розпаду СРСР отримали громадянство. Але сьогодні Україна забороняє в'їзд на територію країни багатьом категоріям громадян РФ. Тому часто українці самі їздять в сусідню країну в гості до своїх родичів. Але перед цим необхідно рубль купити, Дніпро в цьому плані володіє необмеженим потенціалом для рядових споживачів.