• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Курс обміну фунти і Долари США на сьогодні

GBP/USD
 •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Приїжджаючи з-за кордону, багато хто стикається з необхідністю обміну валюти. Деякі українці проводять валютні операції, щоб на них заробити. Зараз обмінні пункти можна знайти у всіх містах України, великих і не дуже. При цьому, щоб купити або продати валюту, потрібно вибрати відповідний обмінник. Він повинен пропонувати вигідні умови обміну, зручно розташовуватися, а також бути надійним і безпечним. Більшість пунктів, особливо в провінції, приймають валюту по обмеженому переліку. Чи не найпопулярніший англійський фунт обміняти буває досить важко. Ще більш складна задача - перевести фунти безпосередньо в американські грошові одиниці. Вибравши наш обмінник, ви можете купити долар за фунти в Дніпрі по оптимальному крос-курсу. На сайті в режимі реального часу відображається інформація про курс конвертації. Щоб зафіксувати найбільш вигідний курс і провести по ньому обмін, залиште замовлення. Протягом години ви зможете під'їхати в офіс за готівкою, не турбуючись, що умови операції зміняться, або в касі не виявиться необхідної суми.

Коли потрібен переклад доларів в фунти в Дніпрі

Українці, які живуть на Батьківщині постійно, іноді виїжджають за кордон у відпустку або на заробітки. Нікого не дивує необхідність покупки і продажу готівкової іноземної валюти різного підданства і гідності. При цьому часто потрібен прямий переклад одних грошових знаків в інші. Включення в схему вітчизняних гривень - продаж інвалюти з наступною покупкою - часто супроводжується суттєвими втратами часу і фінансовими витратами.

Долари США мають найбільший попит грошовими одиницями в світі. У них проводиться більшість безготівкових операцій. Багато створюють доларові нагромадження. Тому часто готівку USD особливо цікавлять клієнтів обмінників. Інша категорія бажаючих придбати валюту - гравці на валютному ринку, які прагнуть визначити момент для вигідного обміну.

Незалежно від причин покупки інвалюти, вам доведеться ретельно вибирати обмінний пункт.

Де купити долар за фунти в Дніпрі

Якщо ви збираєтеся купити долари за фунти в Дніпрі, при виборі валютного агента необхідно врахувати наступне.

 1. Надійність

  Зараз доступна інформація про будь-якому обмінному сервісі. Зупиніться на організації, яка присутня на ринку не один рік. Вона повинна пропонувати кілька способів зв'язатися. Чим більше точок контакту - телефонів, фізичних адрес, сторінок в соціальних мережах – у обмінника, тим більшу довіру він викликає. Відгуки клієнтів також можуть бути важливим доказом на користь конкретного обмінного сервісу.

 2. Вигідний крос-курс

  Багато обмінники прагнуть заробити на разових операціях і встановлюють не привабливий курс покупки іноземних валют. Такі підприємці орієнтовані на тих, кому терміново потрібна валюта і колись порівнювати курс долара на фунти сьогодні в Дніпрі в різних місцях. Якщо надходити обачно і не поспішати, відповідні умови знайдуться.

 3. Легальність

  В інтернеті час від часу спливають пропозиції перекладу валют на привабливих умовах. На перевірку виявляється, що це частина неофіційного обороту інвалюти. Мати справу з такими персонажами небезпечно з фінансової точки зору, а також в плані особистої безпеки. Знайдіть на сайті цікавить вас обмінного пункту або запитайте у консультантів реєстраційні документи. Вони підтвердять, що організація працює легально і не замішана в якихось махінаціях.

Як у нас купити долари за фунти в Дніпрі

Щоб з нашою допомогою перевести долари в фунти в Дніпрі або навпаки, вам необов'язково залишати попередню заявку на сайті. Але заповнивши кілька граф, ви отримаєте можливість зафіксувати курс обміну на 60 хвилин і провести його максимально вигідно.

Пропоновані нами умови завжди більш привабливі, ніж у конкурентів. Відстежувати зміни крос-курсів по будь-яким валютним парам можна у нас на головній сторінці сайту. При бажанні ви можете отримувати розсилку про зміни, що відбуваються. Натисніть на кнопку «Бути в курсі» і дотримуйтесь інструкцій.

Однією з переваг є зручне розташування офісу. Режим роботи - без вихідних - дозволяє прийти до нас в будь-який зручний час.

На будь-яке питання ми готові відповісти по телефону. Дзвінки безкоштовні по всій країні. Його номер, а також карту із зазначенням нашого адреси можна знайти в розділі «Контакти».

Інформаційна і особиста безпека гарантована всім нашим клієнтам. Пункт прийому і видачі готівки оснащений сучасною системою безпеки, що відповідає всім сучасним вимогам. Що стосується недоторканності персональних даних, тут вам також не варто турбуватися. Несанкціонований доступ або передача їх третім особам повністю виключені. Це саме можна сказати і до деталей проведених операцій.